E-Posta İletişim Telefon Rehberi Önemli Linkler BİDB Servis
ÜNYE İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
Anasayfa

Fakültemiz Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Öğrencileri 10. Mülkiye Genç Sosyal Politikacılar Kongresine Katıldı

 

 

10. Mülkiye Genç Sosyal Politikacılar Kongresi 19-20 Ekim 2017 tarihlerinde Ankara’da Siyasal Bilgiler Fakültesinde gerçekleştirilmiştir. Kongrede Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin ve Sosyal Politika alanında çalışmalar yapan genç araştırmacıların çalışmaları yer almaktadır. Ayrıca her yıl kongre kapsamında Sosyal Politika alanının önemli değerlerinden biri olan Prof. Dr. Cahit Talas Sosyal Politika Ödülü de verilmektedir.

     

 

10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen kongreye, Ordu Üniversitesi Ünye İİBF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü lisans öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri de 5 yıldır aktif olarak katılmaktadır. Bu yıl da Edanur Serin, Duygu Özkoku, Nuray Hacıoğlu, Melike Demir, Barış Kırar (lisans mezun), Tuğçe Turan sözlü bildirileriyle kongreye katılırlarken, Gamze Nur Girgin (mezun) ve Tuğba Kuyoğlu (mezun) ise poster bildirileriyle kongreye katılım göstermişlerdir. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kongreye dinleyici olarak katılan öğrencilerimiz olmuştur. Kongrede ayrıca bölümümüz öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Çağatay Edgücan Şahin ile Yrd.Doç.Dr. Mehmet Erman Erol da öğrencilere eşlik etmiştir.

   T.C. Ordu Üniversitesi © 2015 Cumhuriyet Yerleşkesi PK 52200 Merkez / ORDU Telefon : 0 ( 452 ) 226 52 00
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı